Leden 2012

..!I!I!..

26. ledna 2012 v 21:43 | Diana |  About me
Musíte chvíľočku strpenia , volako je toho vela , ale snáď tento víkend.. ;)

Názor na app?

22. ledna 2012 v 20:06 | Diana |  About me

One night that changes everything 9.

22. ledna 2012 v 1:52 | Diana |  One night that changes everything
Tom:
Je krásné držet ho v náruči. Kéž by to nikdy neskončilo. Vlastně, ne. Trošku se odtáhnu, Bill se na mně jen zmateně dívá.
"Mohl bys mě políbit?" nevím, kde se ve mně bere tolik odvahy. Netrpělivě čekám na jeho odpověď, která stále nepřichází. Přehnal jsem to? Možná jsem neměl. Možná je to brzy.
"Mohl," ta odpověď mi zvýší tep srdce o sto procent. Bill už nečeká na nic. Chytí mě za bradu a něžně ke mně přitiskne svoje rty. Cítím, jak mi láska proběhla celým tělem. Tohle byla ta pravá chvíle. To je to, co chci, aby nikdy neskončilo. Jeho rty jsou tak měkké, tak teplé. Námi oběma prochází silný elektrický proud. Bill se chvěje. Je úžasné pozorovat jeho touhu. Udělá však něco, co nečekám. Hrubě se odtrhne.
"Promiň," ruku si přitiskne na rty a uteče z mého bytu.
"Bille, počkej!" rychle vyběhnu, ale než se z toho vůbec vzpamatuju, Bill už je pryč. Zklamaně zavřu dveře. Až teď si uvědomím, co se vlastně stalo. Vždyť... On mě políbil!
"Ano, ano, ano!" zakřičím šťastně sám pro sebe. Mám radost jako nikdy před tím. Svalím se na sedačku, kde jsme ještě před chvilkou seděli.
"Ach... Já tě tak miluju," řeknu si s úsměvem pro sebe.

One night that changes everything 8.

17. ledna 2012 v 22:23 | Diana |  One night that changes everything
Tento sa vám , možno , bude páčiť viac :)))


Bill:
Jeho slova mě opravdu ranila. Ale zároveň jsem si uvědomil, že má pravdu. Sám s ním musím ve všech těch věcech, co řekl, souhlasit. Jsem jenom kurva. Kurva, která se nechá dobrovolně šukat tím hnusným starcem. Nevím, co bych na to řekl. Jsem schopný jenom brečet a poslouchat jeho hlas, jak mi říká pravdu. Pravdu o mě. Pravdu o Billovi Kaulitzovi, děvce a zlatokopce. Ani se ke mně už nějak nehodí pojmenování mužského rodu.
"Tome..." snažím se mu cokoliv říct, ale on to položí. Ve sluchátku se ozve jen pípání. Myslím, že už nemá cenu mu volat. Stejně by to nevzal.
"Tome..." zašeptám do ticha. Opět nechám slzy stékat po mých tvářích. Už je neřeším. Nějak jsem si na ně zvykl. Jen sedím, v ruce držím telefon a brečím. Jsem zoufalý, jako snad nikdy. Dokud jsem neznal Toma, bylo vše v pořádku. Neměl jsem žádné problémy, výčitky svědomí, nic. Ale jakmile se objevil a naše životy se propojily, je všechno jinak. On mi v pár větách dokázal říct, co vlastně ve skutečnosti jsem. Dokázal ve mně probudit nějaký ten cit. A hlavně mi ukázal, že můžu být jiný.


Tom:
Co teď? Co teď bude? Znamená to, že to bylo naposledy, co jsem ho slyšel? Znamená... Je moc hrdý na to, aby o sobě dal ještě vědět. Tak strašně chci už jít domů. Ne být v této proklaté nemocnici. Můj bouřlivý pláč už trošku utichl, ale bolest ve mně se stupňovala. Hmotně jsem to cítil. Zavřu oči, pevně semknu víčka, tečou mi poslední slzy. Musím to vypustit z hlavy. Na mně je to už moc. V životě jsem nezažil takovýhle tlak. Naposled se mi v mysli zobrazí Billův obraz a já celý vyčerpaný usnu.
*** *** ***

One night that changes everything 7.

16. ledna 2012 v 22:12 | Diana |  One night that changes everything
Celkom rýchlo to ide , nie? :D

Bill:
Nechápu, co to do mě vjelo, ale už prostě nedokážu dál být s Tomem v jedné místnosti. Chce se mi brečet. Ten kluk všechno ví. On do prdele všechno ví! Ví, jak se cítím, ví, že toho debila nemiluju. Ne, ja ho úplně nesnáším! Ví, že jsem s ním jenom pro peníze. Rychle vyběhnu z jeho pokoje a mířím k výtahu. Vztekle mačkám tlačítko na otevření dveří, ale to se mi nedaří. Na posledy do něj třísknu a potom se vydám po schodech. Běžím dolů, div si nezlomím oba podpatky. Vyběhnu z nemocnice a doběhnu až ke svému autu. Rychle do něj nasednu a potom šlápnu na plyn. Vyjedu z parkoviště. Po tvářích mi kanou drobné slzičky. Je mi to líto. Vážně. Ale neměl se na to ptát. Mohl tušit, že mě to naštve.
Třesoucíma rukama sevřu volant. Možná by bylo lepší, kdybych se teď vyboural. Buď bych se zabil a skončil tohle svoje trápení a vztek anebo bych se aspoň zranil a byl bych v nemocnici s Tomem. Což by mi značně ulehčilo situaci, protože bych za ním nemusel chodit.
"Ježiš, nad čím to přemýšlím?!" zeptám se sám sebe. Jsem už paranoidní. Celá tahle situace mě psychicky vyčerpává. A ten včerejší vynucenej sex mi taky nepřidal. Ale to by se Tom neměl za žádnou cenu dozvědět.


Hugging from behind :)

16. ledna 2012 v 21:39 | Diana |  Gay pics
Skutočne nádherné <3 :)

tumblr_lxiot4tsrI1r79c5ko1_500.jpg (500×335)

One night that changes everything 6.

15. ledna 2012 v 20:30 | Diana |  One night that changes everything

Bill:
Zrovna stojím na semaforech, když mi zazvoní telefon. Polekaně sebou trhnu a bojím se podívat na displej. Nechci s ním mluvit. Nechci, aby to byl on. Bohužel jsem nucen se na telefon podívat. Spadne mi kámen ze srdce, když na displeji vidím neznámé číslo. Teď už bez problémů hovor přijmu.
"Ano?" ohlásím se a čekám, až začne volající hovořit.
"Dobrý den, je to pan Bill Kaulitz?" zeptá se neznámý hlas ve sluchátku. Udiveně zvednu jedno obočí.
"Ano, to jsem já," přitakám.
"Výborně. Jsem doktor Müller. Víte, požádal mě Tom Trümper, jestli bych vám mohl zavolat. Je to ten chlapec, kterému jste volal záchranku. Vzpomínáte si?" otázal se. Teď mi to došlo.
"Jistě. Jistě, že si vzpomínám," přikývnu, jako by to volající mohl vidět.
"Dobře. Mám vám vyřídit, že by si vás přál vidět. Samozřejmě je to jen na vás, zda za ním přijdete, ale udělalo by mu to radost. Pořád o vás mluví." Cítím, jak se doktor do telefonu usmál. Nedá mi to a usměju se též.
"No já... Zrovna jsem na cestě právě k vám do nemocnice. Za pár minut bych tam měl dorazit," ujistím ho.
"To je báječné. Tak se mějte. A za chvilku na shledanou," rozloučí se doktor.
"Na shledanou," odpovím o chvilku později, ale to už je sluchátko hluché. Takže Tom o mně mluví? Jak to? Nedokážu si to vysvětlit. Asi se mezi námi něco zlomilo. Něco,co nás přitahuje k sobě. Nevědomky se usměju.


Smile ^^ :)

15. ledna 2012 v 3:36 | Diana |  Gay pics

One night that changes everything 5.

12. ledna 2012 v 19:59 | Diana |  One night that changes everything
Trochu dlhšie mi to trvalo , ale je to tu :)

Tom:
"Bille, pojď se mnou," navrhnu mu. Ne, já ho doslova žádám o to, aby šel. Potřebuju ho tu. Na světě nemám nikoho, nevím proč právě on. Vážně. Proč? Viděl jsem ho párkrát v životě. Proč, když ho nemám u sebe, cítím se osamělý? Vždy jsem se tak cítil, ale vždy to bylo o něčem jiném. Nepřikládal jsem tomu takový význam, jako teď.
"Sestro, podejte mi tu injekci!" křičí saniťák po ženě, která je s námi v autě.
"Ne..." podaří se mi říct. Nesouhlasně zavrtím hlavou, ta mě však nesnesitelně bolí.
"Nenávidím injekce... prosím..." Aľť se snažím říct cokoliv, neposlouchají mě. Vrazí mi jehlu do žíly a nezajímají se o to, co chci já. Vlastně, ani mě to nebolelo. Vůbec necítím tělo, cítím jen strašnou bolest břicha a hlavy. V puse stále cítím krev. Je to děsný.
"Bille..." vydechnu. Ani moc nevnímám, že jeho jméno říkám nahlas.
"Bille..." zopakuju. Je to tak krásné jméno. Zdá se mi, jakoby se mi po písmenkách zarývalo do mého ubohého srdce.
Otevřou se dveře sanitky. Vlastně, aspoň to tak slyším. Oči mám zavřené, nemám ani odvahu je otevřít.
"Pojďme, vezměte ho," řekne jeden z lidí v autě a další dva, teda asi, mě vezmou ze sanitky.


Trailer k "One night that changes everything" by Chris.*

11. ledna 2012 v 20:22 | Diana |  One night that changes everything
Tak , prvý trailer k poviedke :) Ja osobne som neskutočne spokojná , Chris urobila perfektnú prácu , úplne tam tie scény zapadajú :) Ako hovorím , musím tú poviedku normálne ešte na tretí krát vylepšiť , aby to nebolo tak suché! :D:D Takže<<< tu to máte :)


In the lights :)

9. ledna 2012 v 22:40 | Diana |  Other manips
Sa mi zapáčili svetlá :D Toto je fakt len taká bezvýznamná hračka :))

Fer&David

9. ledna 2012 v 16:47 | Diana |  Gay pics
To sú tí moji milovaní <3
tumblr_lvwtwcxGG51r6h5sso1_250.gif (245×161)tumblr_lvwtwcxGG51r6h5sso2_r2_250.gif (245×161)
tumblr_lvwtwcxGG51r6h5sso3_r1_250.gif (245×161)tumblr_lvwtwcxGG51r6h5sso4_r1_250.gif (245×161)

One night that changes everything 4.

9. ledna 2012 v 12:12 | Diana |  One night that changes everything

Tom:
Vezmu si tašku. Vyndám z ní mobil a zkontroluju, jestli mi nikdo nevolal. Nikdo. Kdo by mě vlastně potřeboval? Opět nikdo. Zamknu místnost, kde skladuju všechny pracovní věci, klíč dám už rituálně na okenní parapet u schodů. Kolikrát už jsem tohle udělal? Nevím přesně. Po milionu jsem to přestal počítat.
Dojdu na práh dveří, který rozděluje chodbu s halou. Naposledy přejedu všechny hosty pohledem. Ani nevím proč, ale pohltilo mě menší zklamání, když jsem tam Billa neviděl. I navzdory tomu, že vím, že už dávno odešel. No nic. Nepozorovaně se snažím přejít k hlavním dveřím a co nejrychleji odtud zmizet.
"Promiňte!" poklepe mě jakýsi neznámý muž po zádech.
"Mohl bych dostat ještě víno?"
No jasně. Nejsem tak blbej, abych se vracel zpátky kdejakýmu chudákovi pro víno.
"Promiňte, ale já už tu mám volno. Poproste šéfa," ironicky se usměju a pokračuju ve své cestě za svobodou. Co to vlastně melu? Jaká svoboda?
Konečně přejdu přes práh velkých skleněných dveří. Vyndám klíče z tašky a dálkovým ovládáním odemknu auto. Musím to udělat, protože jsem zapomněl, kde jsem zaparkoval. Takhle aspoň zasvítí.


Bill:
K mojí smůle naše limuzína brzy zastaví před naším obrovským luxusním domem. Tedy vlastně, před Wolfgangovým domem. Řidič nám dneska už asi po milionté otevře dveře auta a my opět vystoupíme. Wolf mě dost surově chytne za ruku a táhne mě ke dveřím. Jeden ze služebníků nám otevře dveře, takže ani nemusí odemykat. Potom ovšem zmizí, jako pára nad hrncem. Zaměstnanci tady v domě jsou zvyklí pracovat maximálně tiše a nerušit nás, ani naše případné hosty. Takže si každý musí najít způsob, jak ve správnou chvíli zmizet, jako by tam nikdy nebyli.
Jakmile se za námi dveře zabouchnou, Wolf mě na ně přitiskne a surově mě začne líbat. Tušil jsem, že to bude takhle nějak vypadat. Snažím se mu polibky oplácet. Rukama zajede pod mé tričko a začne mě drsně hladit po bocích, při čemž kolenem tvrdě zatlačí na můj rozkrok.


From "movie" :)

8. ledna 2012 v 12:57 | Diana |  Twincest manips
Povedzme , že posledná TWC montá sa mi moc nepodarila :D A nehovorím , že táto je dobrá , ale svojim spôsobom je v nej nejaké to kúzlo , ak leď neni graficky nejak excelentná :)

One night that changes everything 3.

7. ledna 2012 v 16:13 | Diana |  One night that changes everything

Tom:
"Proč lžeš sám sobě? Dobře víš, že ne. Vidím ti to na očích."
A to je pravda. Vždy poznám, kdy člověk lže a kdy mluví pravdu. A tento chlapec teda pravdu rozhodně nemluví.
"Neříkej mi, že lžu! Já vím, co říkám!"
Ví, co říká? Jasně. Nedokáže se mi ani podívat do očí.
"Podívej se mi do očí a řekni, že ho miluješ," očima běhá všude po místnosti, přejel jimi všecky kouty. Musí si to tu už fakt pamatovat i odzadu.
"No tak, pověz mi to!" vyzývám ho ještě jednou. Bill je však stále ticho. Nevydal ze sebe ani hlásek.
"Vidíš, nedokážeš to," spokojně zkonstatuji. Je to jako malé osobní vítězství. Nejhorší na tom ale je, že já vůbec nevím proč. Proč se mu to vlastně snažím vymluvit? Co z toho mám? Vždyť je to jen další z nafoukaných "společníků" těch starců. No tak co? Správně. Nic.
"Dej mi pokoj!" otočí se k odchodu, ale najednou prudce zastaví. Stojí tam, potichu, nic neříká. Dokonce se ani nepohne.
"Nechtěl si odejít?" mírně ho popíchnu. Jeho chování si vůbec nedokážu vysvětlit.
"Ne." Potichu mi odpoví, sotva ho slyším.
"Jak to, že ne?" zeptám se, ale odezvy se mi nedostává. Náhle sebou oba trhneme, když uslyšíme tlumený, slizký hlas: "Bille, zlatíčko, kde jsi?"
"Bille, nemusíš za ním jít. Pomůžu ti."

3 videá , ktoré si jednoducho MUSÍTE PUSTIŤ!!!!

6. ledna 2012 v 2:18 | Diana |  Ostatné
Vy si nedokážete ani predstaviť jak som sa ja smiala... Toto bol TAKY skaping , jak som už dlho prisaham mne je až zle ani neviem pisať som normálne taká roztrasená jak strašne sa smejem... teraz odomna odišla kamoška a jednoducho to sa nedalo my sme sa tak smiali že... to keby vidíte odpadnete :D:D:D:D:D:D:D:DDDDD pome okamžite si to pustite UMRETE šeci do jedneho :D:D:D:D:D:D Najprv prvé... neskutočné :D:D:D:D:D:D

na prvé vám dám odkaz lebo mi to sem nejde pridať

a toto druhé... nádych , výdych...


:D:D:D:D:D:D:D:DD ktorýýýýýýý IDIOT takéto niečo mohol vmymysleť!!! s každým nabratím nového dychu som sa neskutočne smiala bože... Ešte stále nedýcham :D:D:D

a toto ešte tak dodatkovo som umrela uplnee :D:D:D:D

Našla som pravú fotku!!!!!!

5. ledna 2012 v 21:48 | Diana |  Twinsky
Tak... nie táto bola pravá , čo twinsky údajne zverejnili :P

TOTO JE ORIGINAL!!!!!!!!!
374236_210737175679985_100002311115293_448111_1726935985_n.jpg (500×491)
(aspoň dúfam xD)

Moje šáločky <3 *new*

5. ledna 2012 v 21:31 | Diana |  About me
Aaaaach... Milujem šáločky <3 Som na ne fakt zaťažená , už ich mám s TH motívom 7 ^^ Milujem ich <3 ... Jedna (modrá ) na kakavko a druhá na kávičku <3... Kto príde? :D

First moments :)

5. ledna 2012 v 21:00 | Diana |  Gay pics
tumblr_lx8na9nIuB1ql9kvlo1_500.gif (500×264)
tumblr_lx8na9nIuB1ql9kvlo2_500.gif (500×280)

One night that changes everything 2.

5. ledna 2012 v 11:06 | Diana |  One night that changes everything
Priznám sa , že tieto začiatky mám ja osobne najradšej :)
Bill:
"Nic, jen jsem se tak díval," usměju se, když se od něj konečně odtrhnu. Mám nutkání otřít si rty, ale to nemůžu v žádném případě udělat.
"Miluju tě Bille," řekne a vlepí mi další pusu na tvář. Neznatelně se ošiju.
"I já tebe," odpovím s křečovitým úsměvem. Naštěstí přijde někdo, koho Wolfgang nejspíš zná a tak na chvíli přestane s olizováním mě.
"Půjdu se tu porozhlédnout, ano?" oznámím mu a snažím se vymanit z jeho objetí.
"Dobře, ale neztrať se mi, hm?" mrkne na mě a konečně mě pustí. Úlevně si oddechnu a pomalu procházím mezi hosty. S některými se zdravím, jiným se představím nebo naopak oni mě. Dojdu až k obrovskému vánočnímu stromku, který tu stojí skoro bez povšimnutí ostatních lidí. Zadívám se na něj a pomalu ustupuju dál od něj, abych ho viděl celý, ovšem neuvědomím si, že za mnou mohou být lidé. Zrovna se otočím, že půjdu dál, ale najednou do někoho narazím. A není to nikdo jiný, než ten copánkatý kluk. Samozřejmě nese v ruce tác plný skleniček se šampaňským a než stačím jakkoliv zareagovat, mám celý tekutý obsah na svém novém saku od Armaniho.
"Proboha. Om-omlouvám se, já...já..." začne koktat, ale mě se zmocní vztek.
"Bože, ty seš takovej idiot!" zařvu na celou halu. Všichni ztichnou a pohledy upřou na mě a toho kluka.
"Tos jako nemohl dávat pozor?! Je to úplně nový model od Armaniho! Zaplatil jsem za to sako dvacet tisíc euro!" vyštěknu na něj.


Tom:
Znechuceně sleduji svět okolo sebe. Jak se na takovémto nudném večírku můžou ty lidi bavit? Je to přece absurdní. Hraje tu primitivní prominentní klavírní hudba. Nesnáším tuhle hudbu. Už jen z principu, že ji hrají tady. Zadívám se na jeden pár. Jediný, který od sebe dělí maximálně pár let. Vypadají, že se doopravdy milují. Dokonce se ani nejeví tak, jako většina těch snobů. Na podnose mám už jen pár pohárů, a proto usoudím, že je třeba doplnit zásoby. V momentě, kdy se pohnu, do mně narazí ten černovlasý chlapec. Všechno zbylé šampaňské se na něj vylije a udělá na něm nepěkné šmouhy.
"Proboha! Om-omlouvám se, já...já..." začnu se rychle omlouvat, ale v tom šoku jsem to ze sebe nemohl ani dostat. Och Bože. Toto bude parádní problém.
"Bože, ty seš takovej idiot!" křičí na mně přes celou halu. Mám takovou chuť mu vykřičet do tváře, že to není moje vina, on přece nedával pozor! Můžu si to ale dovolit? Nemůžu! Debilní systém! "Tos jako nemohl dávat pozor? Je to úplně nový model od Armaniho! Zaplatil jsem za to sako dvacet tisíc euro!" křičí na mně jako smyslů zbavený. Takže on to kupoval?! No jasně! To si to spíš můžu dovolit já, než on...
"Ty jsi přece nedával pozor!" neudržím to v sobě. Nejsem konfliktní typ, ale tohle mě fakt naštvalo. Tak na mně si bude otvírat pusu a při tom je sám na vině? No ne! Nebudu se podřizovat jen kvůli tomu, že budu mít se šéfem problémy.
"Já?" nevěřícně vytřeští oči. Zjevně nečekal, že si to dovolím. "Co si to ke mně dovoluješ?! Víš, kdo já jsem?!"